GAZİANTEP WEB TASARIM

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdim ve araştırmaya başladım. Gaziantep web sitesi yapan firmalar çok sayıda olduğu için aralarından en iyisini seçmeye çalışırken Nimbus Yazılım'la tanıştım. Nimbus Yazılım ekibi benimle çok ilgilendi ve web sitemin yapımına başladılar.

Web sitesi yapılırken sürekli iletişim halindeydik. Her ayrıntıyı tek tek konuşarak, sitemin eksiksiz olması için, ekip çok çalıştı. Bu sıkı çalışmanın karşılığını çok güzel bir şekilde aldım. Web sitem tam istediğim gibi oldu. Web sitem bittikten ve yayınlanmaya başladıktan sonra Nimbus Yazılım'ın özel yazdığı hasta takip programınıda aldım. Piyasadaki programlardan biraz farklı bir program. Program tamamen online çalışıyor. En güzel yanı ise özel yazılım olduğu için benim istediğim değişikliklerde hızlı bir şekilde yapılıyor. Bilgisayarım bozulsa bile hemen başka bir bilgisayara geçerek kullanmaya devam ediyorum.

Web sitesi ihtiyaçlarınızda kesinlikle Nimbus Yazılım'ı öneriyorum. Doktor arkadaşlarada muayenehanelerinde kullanmak için Nimbus Yazılım'ın Hasta Takip Programını öneriyorum.

Nimbus Yazılım 'ın referanslarına ve sitesine bakmak isterseniz buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Gaziantep web tasarım